התקשרו עכשיו

074-766-13-59

אודותינו

מרכז "מכורים לחיים"- גמילה מהתמכרויות מסמים, אלכוהול והימורים

“מכורים לחיים” שמה לעצמה מטרה להעלות את רמת המודעות בקרב מכורים ובני משפחתם לנזקי ההתמכרויות העכשוויות ולהעניק למכורים הסובלים מהתמכרות כלים להתמודדות עם המציאות כמו שהיא. הפרויקט מופעל ע”י עמותת מכורים לחיים.

המרכז פועל שנים רבות בתחום גמילה מהתמכרויות. למרכז בוגרים רבים אשר עבורו תהליך טיפול מוצלח וחזרו לשגרת חיים נורמטיבית.

המרכז שוכן בהרי ירושלים ונהנה מקדושתה של עיר הקודש.

מאחורי הפרויקט והמיזם “מכורים לחיים” עומד מנכ”ל העמותה מר’ צור רפאל. צור הוא מכור נקי בהחלמה מזה שנים, צור חווה על בשרו את ההתמכרות על כל גווניה וקשייה ואת תהליך ההחלמה הלא פשוט והמייגע לעיתים במילים עדינות.

ממילותיו של צור: “לקח זמן עד שהבנתי ש”מכור בחברת עצמו זו סכנה”. עברו שנים עד שהבנתי שאני לא יכול לבד ואני זקוק לעזרה מקצועית. עברתי תהליך גמילה וטיפול ממושך עד ששיקמתי את חיי, זה מסע לא פשוט אך מרתק עד מאוד, לא כל כך נורא כמו שחשבתי בהתחלה. למדתי להכיר את עצמי מחדש גיליתי עולם שלם של חיים נורמטיביים ויפים אני מאחל זאת לכל מכור.

“אני מודה לכל מי שעזר לי ותמך בי בדרך ההחלמה שלי” כך ציין צור תוך כדי שהוא מספר על פרוייקט חייו “מכורים לחיים”. מהר מאוד הבנתי שיעוד חיי הוא לסייע למכורים שעדיין סובלים מההתמכרות שלהם ומנסים למצוא מזור אך לא עולה בידם, ומכאן נולד הרעיון לפתוח מרכז טיפול שיוכל לסייע למכורים למצוא דרך חיים חדשה.

בוחרים בחיים, מתקשרים לטלפון מתי –0504999876 צור – 052-7710254 ויוצאים לדרך משותפת.

ההיתרונות שלנו

שירות טוב

ליווי לאורך כל הדרך

מקצועיות

תעודות הסמכה

האני מאמין שלי

העזרה ההדדית בפעילותנו ב "מכורים לחיים" נשענת על העובדה כי כל המשתתפים בעלי אותה בעיה וזקוקים לעזרה על מנת להתגבר עליה. הדרך הטובה ביותר לעשות את הצעדים האלה היא למצוא אדם שחווה את הדברים על בשרו, מצא את הפתרון, ולפיכך מצויד היטב בעובדות לגבי עצמו, כדי שילווה את האחרים בדרך לפיכחון. לעזרה זו שני צדדים: מקבל העזרה ומגיש העזרה שגם הוא נהנה ממתן העזרה ומפיק ממנה למען ההתמודדות עם התמכרותו שלו. אנו ב"מכורים לחיים", יודעים כי השמירה על הניקיון והניסיונות המתמשכים בהתמודדות עם הכמיהה מעודדים צמיחה אישית ומביאים לשיעורי הצלחה גבוהים מאוד.