התקשרו עכשיו

074-766-13-59

המלצות

אין מילים בפי לתאר את ההתרגשות לראות כיצד מכורים נקיים מסייעים ותומכים זה לזה וחוזרים להיות מועילים.
ח"כ מרדכי יוגב
הריני פונה בקריאה נרגשת לכל מי שבידו לסייע ככל הניתן לפעילותו הברוכה ורבת המעש של תושב עירנו היקר, צור רפאל. אשר יזם הקים ומנהל את עמותת "מכורים מחלימים".
משה אבוטבול - ראש העיר בית שמש
ברצוני להודות לצור ולצוות הנפלא במרכז הגמילה מכורים מחלימים שהצילו לי את החיים. הגעתי אליכם מפורק לרסיסים חסר עמוד שידרה ועם תלות קשה לסמים ואלכוהול. בזכות האהבה ההבנה וההאכלה שלכם הצלחתם להעמיד אותי על הרגליים וללמד אותי מה זה גבולות,סדר יום ומשמעת עצמית ובעיקר לאהוב ולכבד את עצמי ואת החיים שלי. תודה
" עילום שם"
את מתי וצור אני מכיר כבר שנים אנשים של דרך ויושר,המקום שלכם בשונה ממקומות אחרים מסתכל ומתייחס לטיפול נטו. עזרתם לי לצאת מתלות בכדורים שלא האמנתי שאצליח לצאת מהם אי פעם. הצוות במסגרת מתייחס בצורה מכובדת ומכבדת למטופלים עם המון רגישות לכל אחד במקום שלו. היום אני נקי מעל 3 שנים ואני מוכיר תודה לאלהים ולכם על העשיייה המבורכת שלכם. מרכז גמילה ברמה גבוהה עם אנשים איכותיים
משה....
הגעתי ל"מכורים מחלימים" בהמלצת הרב שלי מ"דטרויט" שהמליץ למשפחה שלי שיש מקום בבית שמש מרכז גמילה וטיפול מהתמכרויות מקום דיסקרטי, עם ייחס אנושי ואישי. יצא לי להיות בכמה גמילות בחו''ל , המרכז "מכורים מחלימים" לא דומה לאף אחד מהם מקום מקצועי ביותר צוות רפואי וטיפולי מהמדרגה הראשונה . אווירה נעימה וביתית ומצד שני מקום מאוד טיפולי . כל חיי חיפשתי אנשים שידעו להבין אותי ולעזור לי וסוף סוף מצאתי כאן בארץ הקודש. צור הוא איש נפלא והמטפלים פז,יהודית,אבי,מריון כל אחד עם הייחודיות שלו והגישה שלו עזרו לי מאוד. תודה מכל הלב.
David
.במשך העשור שכיהנתי כראש עיר בבית שמש, זכיתי להכיר מקרוב את ה ארגון מכורים לחיים ומרכז הגמילה, אשר הוקם ע"י ידידי צור רפאל על מנת לסייע לאוכלסיית המכורים לגמילתם מאלכוהול ועוד. 2 .מרכז הגמילה פועל גדולות ונצורות בקרב המכורים והמתמכרים ב עירנו וזו גאווה בשבילי להמליץ על הארגון הייחודי שלכם. 3 .מסיורי במקום לפני כחודש לבקר ולראות את המשך ההצלחה בטיפולים ראיתי שוב את השירות המקצועי והאדיב של הצוות העושים ימים כלילות למען הציבור . 4 .אין לי אלא לברככם שחפץ ה' בידכם יצלח, וה' יתן לכם סייעתא דשמייא בכל מעשה ידיכם אמן.
ח"כ משה אבוטבול