התקשרו עכשיו

074-766-13-59

גמילה פיזית מתרופות

מהי התמכרות? מה מאפיין אותה? 

התמכרות היא מצב שבו האדם יצא לעצמו התניה, היא תלויה בפעולה שהפכה לבלתי נשלטת שמבוססת על צורך מסויים, גם במקרים בהם הצורך מתנגש ברצון של הבעלים ונוצר בעצם מצב של חוסר שליטה. ההתמכרות מתחילה כאשר האדם מעלה את המינונים של הצריכה כדי לשחזר את התחושה שהפיק בהתחלה, בין אם מדובר בסמים, אלכוהול או הימורים, המכור מעלה את הכמויות ובמצב כזה, זה רק עניין של זמן עד שהעניינים יצאו לגמרי מכלל שליטתו של המכור.

התמכרות לתרופות הרגעה, מרשם 

איך יכול להיות שתרופות שרופא רושם בעצמו עלולות להיות מזיקות וממכרות? האמת היא שכמעט כל מוצר עלול להפוך להתמכרות והאדם יכול לפתח אליו צורך פיזי, אפילו שוקולד. אבל בשונה משוקולד, לתרופות הרגעה יש השפעה ישירה על הגוף שנוטל אותם, לצערנו בקלות ניתן להתמכר לתחושה שמגיעה בעת נטילת התרופה ובכך נוצר אצל האדם תלות. התמכרות לתרופות גמילה מתחילה כאשר האדם נוטל יותר מהכמות המומלצת ועם הזמן הוא מעלה את המימונים כדי לשחזר את התחושה, בין אם מדובר בתחושת הקלה, עייפות, שיכוך כאב ודומים נוספים.

גמילה פיזית מתרופות 

תרופות הן סם לכל דבר, גם אם הן נרשמו לכם ע”י רופא. גמילה פיזית מתרופות אינה שונה מגמילה פיזית מסמים קשים, כאשר הגוף מנקה את המערכת שלו מהתרופה, הגוף עלול לחוות תסמינים בלתי נעימים שונים כמו: הזעה מוגברת, חום, עייפות, דפיקות לב מואצות, בחילות ועוד.. בכדי להקל על תהליך גמילה פיזית מתרופות ולוודא שיש איש מקצוע לידך בזמני מצוקה, כדאי לשקול מרכז טיפול גמילה מכדורים, שמתמחה בתחום ועובדים בו אנשי צוות בעלי ניסיון, כדי ללוות אותך בתהליך בצורה בטוחה מתחילת הגמילה ועד סופה. בין אם אתה חושש שאתה מפתח התמכרות לאופיואידים או התמכרות לתרופות הרגעה ואתה מחפש טיפול גמילה מכדורים עם מרשם, תדע שיש פתרון.

מכורים לחיים – גמילה פיזית מתרופות 

גמילה מהתמכרויות מסמים, אלכוהול והימורים, תזכרו שאתם אף פעם לא לבד. אנו מזמינים אתכם לעיין באתר שלנו ובכל התוכניות שלנו. במידה וקיימת התלבטות, יש לנו שאלון התאמה שנקרא “האם אתה מכור”. מלאו את הפרטים שלכם מטה ונחזור אליכם בהקדם. לכל שאלה חייגו 074-766-1359. תתמכרו לחיים.

מרכז יום

במרכז קיימות תוכניות אקסטרניות (אמבולטרי), ללא צורך באישפוז מלא. התערבות משפחתית. קיימת אפשרות לביקורי בית ולשילוב המשפחה בתכנית הטיפולית. במקרים

קרא עוד >