contact_us
facebook whatsapp instagram phone youtube

  גמילה מנייס גאי

  התמכרות לנייס גאי

  בני הנוער של היום חשופים לתופעה מדאיגה ביותר,בעבר מי שניסה לעשן ג’וינט שמו היה נקשר עם עבריינות אלימות וכדומה , כיום לא כך הדבר אפשר לומר כל אדם 4-5 בממוצע מעשן גראס או חשיש זה בעייתי בפני עצמו נדון בכך במאמרים אחרים , הדבר המטריד שאת הסמים האלו (חשיש ומריחואנה) החליף הנייס גאי, מבסוטון וכו’. השלכותיו של הנייס גאי הן הרסניות וקטלניות, לא אחת אנו פוגשים אנשים אשר חוו טלטלה עוצמתית ובלתי שיגרתית בחיי היום יום שלהם בעקבות השימוש בנייס גאי. סם זה גורם להתקפים פסיכוטים,ותופעות מחרידות ומביישות כאחד, סם זה משפיע על הרצפטורים והקולטנים של המח בצורה דרסטית וחריגה ובכך גורם תלות באופן מהיר יותר מסמים אחרים. יש נטייה כזאת לחשוב כי נייס גאי הוא ממשפחת הסמים הקלים, אך כמי שמטפל באנשים מעל עשור אוכל לומר כי כל סם כזה או אחר פוגם ביכולת השיקול הנורמטיבית של האדם. אדם שצורך סמים משהו בחייו לא מאוזן לא נכון ושברירי. נחזור לעניינו החומרים הפעילים בנייס גאי מוכחים ככאלו שמוציאים את האדם משפיות דעתו ומחבלים במערכות הנפש בצורה ניכרת. התלות החזקה שמתפתחת בקרב המשתמשים גורמת להם לעשות דברים בלתי מקובלים על השכל הישר רק כדי להשיג עוד שקית אחת של החומר. הנערים לא מבינים לאיזה צרה הם מכניסים את עצמם רק כדי לקבל קצת סוטול קצת כיף. סם זה גורם לסבל רב לא רק למכור אלה למשפחתו שהופכת להיות שק החבטות של המכור. משפחה כזאת יוצאת מאיזון ומצורת חיים תקינה בעקבות השימוש של בן המשפחה והופכת להיות משפחה עם פחדים עם חרדות,דאגות,חובות כספיים ובושות בלתי פוסקות. ללא ספק להתמודד עם בן משפחה שסובל מהתמכרות זה לא דבר קל וכך גם הגמילה והטיפול הם לא דברים קלים אך נדרשים במצבי קיצון. במכורים מחלימים נמצא עבורכם את הדרך לפיתרון הסבל המתמשך.

  גמילה מנייס גאי

  תהליך גמילה מנייס גאי

  אנשים נעשים תלויים במגוון רחב של סמים וחומרים פסיכואקטיביים, אבל חומר אחד כזה, נייס גאי, מכיל כימיקלים כמו כלור, קוטל ג'וקים ועוד, וכן מתדון (הרואין סינטטי), הנספג בעת שימוש בעלי טבק, ולכן לא יכולים להיחשב כסם של ממש. אז למה גמילה מנייס גאי כל כך קשה? אצל רוב משתמשי הנייס גאי ניתן לראות  פגיעה מהותית במערכת הנוירולוגית, כולל אינדיקציות להפרעה פסיכיאטרית. חומרים שנוצרו במעבדה בנייס גאי נקשרו למגוון רחב של הפרעות פסיכולוגיות בבני אדם. האדם שאתם מכירים הופך לחלוטין לאדם אחר. זה מפחיד, זה קורע לב, והפגיעה עשויה להיות קבועה. נייס גאי הוא מצרך מאוד זול, נגיש מאוד וניתן לקנות אותו בעשרות שקלים, אבל די קשה להתמודד עם ההשלכות שלו.

  מי יכול להתעניין בתהליך גמילה מנייס גאי?

  זה די לא סביר שמכור של נייס גיי יגיע בעצמו למרכז גמילה ויבקש טיפול, כפי שקורה ברוב ההתמכרויות האחרות. לכן קרובי המשפחה והחברים הקרובים צריכים להיות עם היד על דופק, מאחר ושימוש לטווח ארוך מגביר את הסיכון לנזק נפשי ולפגיעה קבועה. לכן אם אתם מכירים משהו שיקר לכם, אשר צורך נייס גאי וזקוק לתהליך גמילה מנייס גאי, אל תוותרו ותכוונו אותו לקבלת עזרה מקצועית על ידי צוות מומחים של 'מכורים לחיים'.

  כמה זמן נמשכת גמילה מנייס גאי?

  זה נפוץ וסביר שקרובי משפחה וחברים של המכור עלולים להתעייף מלנסות לעזור ליקירם ולהרים ידיים כשכלום לא עובד, אבל במרכז גמילה 'מכורים לחיים' לא יכולים להיכנע ולתת למטופלים להמשיך ולהרוס את חייהם, ומרגישים את הצורך לפעול. גם בעוד שתהליך טיפול הגמילה של נייס גאי במכון הגמילה הוא ארוך, קשה, מורכב ועתיר מכשולים, יש לו אחוזי הצלחה והוא עשוי לספק לכם את התוצאות הרצויות עם עושים אותו נכון. יש אנשים שמסוגלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם וליהנות מחיים נורמליים ומפוכחים שוב. תוכנית הטיפול, כמו גם משך זמן הטיפול, של כל אדם מותאמת לצרכיו הספציפיים, על ידי המומחים של מרכז גמילה 'מכורים לחיים', אשר מספקים לכם מעטפת מוגנת ובטוחה, בה אתם יכולים לאפשר לעצמכם להתמקד בתהליך ההחלמה.

  thumbnail

   אולי גם יעניין אותך
   post-image
   גמילה מTHC במרכז גמילה

   במרכז גמילה, אנו מתמחים בתהליך הגמילה מחומרים ממכרים ובמיוחד גמילה מTHC, הרעיון והטרה המרכזית שלנו...

   המשך קריאה >>
   post-image
   מגוון שיטות ותוכניות לסיוע בתהליך הגמילה

   מאת: ד"ר אלכסיי יפרמנקוב במאמר זה , נרצה להציג לכם את הדרך הנכונה למצב של גמילה...

   המשך קריאה >>
   post-image
   טיפול קוגניטיבי בקרב מבוגרים

   צורת טיפול שצוברת פופולאריות היא טיפול קוגניטיבי התנהגותי במבוגרים (CBT) המבוסס על הרעיון שבעיות נפשיות...

   המשך קריאה >>
   post-image
   הדרך אל חיים חדשים וחופשיים מכל תלות

   טינה, קריסטל מת', ספיד ועוד שמות נוספים הוא מתאמפטמין - ממריץ, כלומר סם מעורר פסיכואקטיבי....

   המשך קריאה >>
   post-image
   סיוע מקצועי ואישי לאורך כל הדרך

   מרכז גמילה כשמו כן הוא - מקום מקצועי ומנוסה המסייע לאנשים המתמודדים עם התמכרות להימורים....

   המשך קריאה >>