התקשרו עכשיו

074-766-13-59

טיפול בתסמיני גמילה

לא מצליחים להתמודד עם תסמיני גמילה? זה הזמן לפנות לטיפול מקצועי!

טיפול בתסמיני גמילה מתבצע עבור כל סוגים שונים של התמכרויות כגון התמכרויות לעישון, לסמים קלים וקשים ולאלכוהול. התסמינים משלבים בדרך כלל בין הפיזי לרגשי ויכולים להביא לפגיעה משמעותית בתפקוד של הנגמל. כיום ישנן שיטות טיפול חדשות ויעילות יותר להתמודדות עם תסמיני גמילה וניתן לקבל אותן במרכז מקצועי לטיפול בהתמכרויות. ישנם תסמינים קלים בתהליכי גמילה הכוללים בין היתר כאבי ראש, עייפות וחוסר ריכוז אך בתסמיני גמילה קשים ניתן למצוא גם הזיות, פרצי אלימות ונטיות אובדניות כאשר סוגי התסמינים תלויים בסוג החומר אליו האדם מכור.

התמודדות עם תסמיני גמילה מסמים ואלכוהול

תסמינים המופיעים בתהליכי גמילה מסמים ואלכוהול מקשים מאוד על המכורים לעבור את התהליך לבד. כאשר מדובר על סמים קשים, הקושי הוא אף גדול יותר מכיוון שהוא כולל תלות פיזית רבה מאוד. מרכז טיפולי לתהליכי גמילה, מאפשר לכם להתמודד עם התסמינים בצורה יעילה יותר ובליווי של אנשי מקצוע כגון פסיכולוגים ופסיכיאטרים מוסמכים. הטיפול במרכז משלב טיפול באלמנט הפיזי של התסמינים ובאלמנט הרגשי על מנת להביא את המכור להתמודדות טובה יותר עם התסמינים. חשוב לדעת כי התסמינים הקשים ביותר מופיעים בדרך כללי בשלבי הגמילה הראשונים, לאחריהם התסמינים הפיזיים פוחתים וקלים יותר להתמודדות.

ליווי מקצועי לתהליכי גמילה מהתמכרויות

תהליך הגמילה מכל חומר פסיכו אקטיבי או מחומרים נרקוטיים אינו פשוט וברוב המקרים הוא כולל תסמיני גמילה פיזיים ורגשיים לא פשוטים. על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בצורה מבוקרת עם צוות רפואי ופרא-רפואי מקצועי, מומלץ לכם להירשם למרכז טיפולי לגמילה מהתמכרויות כבר בימים הקרובים ולהתחיל בתהליך ללא עיכובים מיותרים. מרכז טיפולי פרטי יעניק לכם דיסקרטיות מלאה ללא שיתוף המידע שלכם לאף גורם או רשות מסויימת.

טיפול בתסמיני גמילה במרכז גמילה פרטי

לתחילת תהליך טיפול בתסמיני גמילה בשיטות המתקדמות ביותר היום, פנו עכשיו למרכז מכורים לחיים הנחשב לאחד ממרכזי הגמילה המקצועיים ביותר בישראל. המרכז ממוקם באיזור ירושלים ומעניק שירות למטופלים מכל הארץ המעוניינים בסיוע בהתמודדות עם תהליכי גמילה מכל סוגי הסמים וכל סוגי האלכוהול. חייגו למספר הטלפון המופיע כאן באתר והצטרפו לקהילה חמה ותומכת.

טיפול התנהגותי

התמכרות לסמים, אלכוהול או הימורים עלולה להעיב על חיי האדם והסובבים אותו, בייחוד אם מדובר באדם בוגר שמצופה ממנו לנהל

קרא עוד >

מרכז גמילה פרטי

המרכז שלנו פרטי עם דיסקרטיות מרובה. לא נעשים רישומים בשום גורם חיצוני מלבד המרכז. ההחלטה להגיע לטיפול לא קלה. אנו

קרא עוד >