התקשרו עכשיו

074-766-13-59

טיפול גמילה מהימורים

הימורים – הצלחה, תגמול וHigh

כאשר האדם זוכה בזמן הימורים, מלבד הגמול הכספי, ישנו אזור מסויים במוח שמקבל גירוי, אותו האזור שאחראי על תחושת ההצלחה והתגמול. התמכרות להימורים הינה הפרעה שהאדם אינו מסוגל לשלוט על הדחפים שלו. יש מקרים בהם התמכרות להימורים החלה מטריגר חד פעמי, בו האדם זכה בסכום כסף גבוהה והוא מחפש “להעתיק את הHigh” שהרגיש בזכייה הראשונית. הימורים הם מעגל אכזרי של עליות וירידות, כאשר האדם מאבד את שליטתו בתוך המעגל הזה, הירידות יהיו תכופות יותר והמחיר שיגבה מהאדם יתחיל להיות יותר ויותר משמעותי עד חורץ גורלות.

כיצד ניתן לזהות אדם שמכור להימורים?

ישנם מספר מאפיינים שניתן לזהות: התנהגות חשודה, פרנואידיות, ניתוק ממעגלים חברתיים, מצבי רוח קיצוניים, הזנחה גופנית, חוסר אחריות כלכלית ובעיקר האדם מתאפיין בחוסר יציבות ובהתנהגות שאינה אופיינית לו בדרכ. טיפול גמילה מהימורים הוא טיפול בעל פחות השפעה פיזית על האדם (לעומת גמילה מסמים למשל) ובמידה ויש שיתוף פעולה של האדם, אחוזי ההצלחה של טיפול גמילה מהימורים הוא יחסית גבוהה משאר סוגי הטיפולים. אם זיהית בעצמך או באדם קרוב התנהגות דומה למאפיינים הנ”ל, כדאי שתשקול תהליך גמילה מהימורים בתוכנית גמילה מהימורים בעל ליווי מקצועי.

מרכזי גמילה מהימורים – אתם לא לבד

ראשית חשוב להיות מודעים לבעיה ולקרוא לה בשמה, לאחר שתאבחנו שהבעיה שלכם (או שלך או של אדם קרוב) היא אכן בעיית הימורים, זהו הצעד הראשון לעבר הפתרון. מרכזי גמילה מהימורים איכותיים יעסיקו מומחים בעל ניסיון בתחום ואנשי צוות מתחשבים, כדאי להתייעץ עם מרכזי גמילה מהימורים לגבי המקרה הספציפי שלכם ולקבל מהם דרכי פעולה לפי הניסיון שלהם, תזכרו שרבים לפניכם עברו את אותה הבעיה כמוכם והצליחו לעבור תהליך גמילה מהימורים, אם הם הצליחו גם אתם יכולים. הצעד הראשון הוא תמיד הכי מפחיד ומחייב, בירור תוכנית גמילה מהימורים, הצעד הראשון להחזרת היציבות בחייכם.

מכורים לחיים – מרכז גמילה והעצמה

אתה אף פעם לא לבד, גמילה מהתמכרויות מסמים, אלכוהול והימורים. אנו מזמינים אתכם להסתכל באתר שלנו ובשירותים שאנו מציעים. במידה וקיימת התלבטות, יש לנו שאלון התאמה שנקרא “האם אתה מכור”. מלאו את הפרטים שלכם מטה ונחזור אליכם בהקדם. לכל שאלה חייגו 074-766-1359.

Gambling chips on table at casino

גמילה מהימורים

מה היא התמכרות להימורים? הימורים יוצרים גירוי באיזור של המח האחראי על תגמול ודחפים, כל פעם שההימור הצליח זה יוצר

קרא עוד >