התקשרו עכשיו

074-766-13-59

טיפול יעיל בהתמכרות – מכון גמילה מהימורים

מכון גמילה מהימורים מיועד לאלו מביננו אשר איבדו את כספם ואף הרסו קשרים עם משפחתם לטובת ריגוש רגעי. אכן, הימורים על משחקי ספורט וכן הלאה הינם חוקיים בארץ. עם זאת, במהרה אנו נשאבים לעולם מורכב וקשה בו הרצון להרוויח מספר שקלים הופך לדחף בלתי נשלט להמר – וזאת כדי להחזיר את החובות שצברתם. אינכם מצליחים לישון בלילה מרוב דאגה מהיכן תחזירו את החוב לשוק האפור? הפכתם לאדישים כלפי בני המשפחה והחברים? הצוות הטיפולי של עמותת מכורים מחלימים יסייע לכם בצעדיכם הראשונים לעבר הפיכחון. כל שעליכם לעשות הוא לבקש עזרה.

 

בארץ קיים היתר מיוחד להימורים והגרלות במסגרת מפעל הפיס או משחקי ספורט שונים. עם זאת, מה שמתחיל בתור הימור תמים על משחק או מספרי מזל הופך במהרה לדחף בלתי נשלט להמר יותר ויותר. ישנן סיבות רבות המובילות אנשים להמר בקביעות ובאופן לא נשלט: החל מחיפוש אחר ריגוש, הרצון לממן למשפחותיהם רמת חיים גבוהה ועוד – מדובר בסיבות רבות ומורכבות.

 

עם זאת, חשוב לציין כי לא רק גברים בוגרים מתמכרים להימורים. למעשה, גם נשים ובני נוער מוצאים הקלה רגעית בהימורים. כך או כך, על אוכלוסיות אלו אסור להשלות את עצמן שהן יצליחו להפסיק מתי שירצו. מדובר בשקר בו הם נאחזים. במקום זאת, ובמידה ועולים סימנים מובהקים להתמכרות, חשוב להפנות את המכורים למכוני גמילה. לאורך השהות שלהם במרכזים אלו, המטופלים יעברו טיפול התנהגותי באמצעותו הם ירכשו כלים חשובים להתמודדות עם קונפליקטים. במקביל לכך, המטופלים יעברו גמילה פיזית מהדחף להמר. מדובר בשלב כואב אך הכרחי ביותר.

 

ליווי מוקפד ומקצועי

מכורים הינם אנשים המפתחים דפוס התנהגות לא בריא. וזאת, בשל בעיות רגשיות שונות או משברים אותם הם חוו בעברם. כדי לתת את המענה המקיף ביותר על התמכרות מסוכנת להימורים, אנו ממליצים לפנות אל מכון הגמילה מכורים מחלימים. מרכז זה מציע טיפול משולב: החל מטיפול רגשי בסיוע עובדים סוציאליים ופסיכיאטרים ועד שיטת 12 הצעדים – אנו נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם.

תופעת השימוש בסמים

שימוש בסמים (במיוחד קלים גראס/חשיש) היא תופעה שכיחה מאוד בשנים האחרונות וככזאת היא נראית חברתית ולגיטימית מאוד. אך מהר מאוד

קרא עוד >