התקשרו עכשיו

074-766-13-59

טיפול תרופתי לגמילה מעישון

רוצים להיפטר מהתלות בסיגריות? הגעתם למקום הנכון!

ההתמכרות לעישון משלבת בתוכה תלות פיזית בחומר הניקוטין ותלות רגשית ונפשית כאשר העישון מסייע למצבי לחץ ויכול לעורר במקרים של עייפות. אחת השיטות היעילות ביותר להתמודדות עם התמכרות לעישון היא שילוב של טיפול תרופתי לגמילה מעישון עם טיפול התנהגותי במרכז טיפולי ייעודי. סדנאות לגמילה מעישון יכולות לסייע לכם לעבור את תהליך הגמילה בתוך קהילה תומכת עם מכורים כמוכם המעוניינים לצאת לדרך חדשה ובריאה יותר בחיים שלהם. במרכז טיפולי מקצועי, תוכלו גם להתמודד טוב יותר עם תסמיני הגמילה הנובעים מהפסקת עישון הסיגריות באופן יום יומי.

אילו תרופות קיימות לטיפול גמילה מעישון?

בין התרופות הנפוצות כיום לטיפול בגמילה מעישון ניתן למצוא את כדורי הזייבן ותחליפי ניקוטין כגון מדבקות, מסטיקים ולכסניות. אם החלטתם להיפטר מהרגל העישון, המוכח כי מזיק לבריאות בטווח הארוך, יש לכם אפשרות לעבור את תהליך הגמילה באמצעות תרופות וטיפול התנהגותי במרכז טיפולי מהטובים בישראל. מרכז מכורים לחיים מציע לכם ליווי מלא לתהליך הגמילה עם מרכז יומי והוסטל המציע כלים רבים וחשובים להתמודדות עם התלות בעישון לטווח הקצר והארוך.

מה היתרונות העיקריים לגמילה מעישון?

כיום ניתן להגיד בוודאות כי העישון מזיק לבריאות וזאת לאחר אלפי מחקרים אשר בוצעו במדינות שונות בעולם. המחקרים השונים הביאו למסקנה כי הנזקים הבריאותיים של עישון סיגריות לטווח הארוך יכולים להביא למחלות קשות כמו מחלות לב וריאה ולמוות. אם בעבר הלא רחוק, עישון היה חלק מתהליך ההתבגרות של הגברים בדרך כלל, היום העישון מתקבל בחברה שלנו (לפחות בישראל) כדבר אנטי חברתי אשר מזיק לבריאות של האנשים בסביבה של המעשן. היתרונות של גמילה מעישון כוללים יתרונות בריאותיים כאמור ויתרונות חברותיים ורגשיים ואפשרות להיות חלק מכל קבוצה או חברה ללא רגשות אשמה וללא תלות בצורך בעישון יום יומי.

טיפול תרופתי לגמילה מעישון במרכז מקצועי

להתחלת טיפול תרופתי לגמילה מעישון בשילוב עם טיפול תרופתי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למרכז מכורים לחיים ולהצטרף לקהילת המטופלים של המרכז. מרכז מכורים לחיים ממוקם בעיר בית שמש ומהווה בית חם למאות מכורים לעישון מכל רחבי הארץ המגיעים למרכז לעבור תהליך מבריא ומשנה מציאות.

הוסטל

מרכז גמילה וטיפול “מכורים לחיים” מפעיל מסגרת המשך לבוגרי הטיפול. בית בחצי הדרך (הוסטל טיפולי / halfway house).במסגרת זו דיירי ההוסטל

קרא עוד >