התקשרו עכשיו

074-766-13-59

כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים?

התמכרות להימורים נובעת מסיבות רבות: החל מהחיפוש אחר ריגושים, הרצון להרוויח “כסף קל” ועד בריחה מהמציאות הקשה. כדי לזהות האם גם אתם מכורים להימורים, עליכם לשאול את עצמכם האם, למשל, אתם מתקשים לישון בשל ההימורים? האם וויכוחים בעבודה או המשפחה דוחפים אתכם להמר? תשובות חיוביות על שאלות אלו ואחרות יובילו אתכם למסקנה ברורה אחת: עליכם לפנות אל מכון הגמילה מכורים מחלימים. צוות המרכז ישמח ללוות אתכם, להעניק לכם את הייעוץ המקיף ביותר וכמובן – לספק לכם את כלים חשובים לחיי היום-יום שלכם לאחר השחרור מהמרכז.

בהתאם לחוקים שנקבעו בישראל, ניתן להשתתף בהגרלות ובמשחקי הימורים מסוימים. במילים אחרות, ובמידה אותם עוקבים אחר משחקי ספורט שונים ומעוניינים להוסיף להם מעט עניין, אתם בהחלט רשאים לשלוח טופס ולהמר על תוצאות המשחק. עם זאת, וכאשר כסף מעורב בכך – חיינו האישיים הופכים להיות מסוכנים. למה הכוונה? במקרים רבים, אנשים ימשיכו להמר לא רק על משחקי ספורט. למעשה, הם יבלו באתרי האינטרנט השונים ויהמרו אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

בשלב זה, ניתן לזהות סימני התמכרות חמורים. כלומר, המהמרים אינם מבצעים פעולה זו מתוך תמימות או רצון לתבל מעט את חייהם האפורים. למעשה, הם מאבדים כספים רבים, לוקחים הלוואות מגורמים מפוקפקים ומכניסים את עצמם לבורות עמוקים. מדובר במעגל קסמים שמזין את עצמו וגורם למתחים רבים בחייו של המהמר.

כיצד תוכלו להבין האם ההימורים הרסו את חייך או את חייו של קרוב משפחה?

  • כאשר המוניטין שלכם נהרס
  • כאשר אתם חשים תסכול וחרטה לאחר ההימור
  • כאשר אתם מהמרים כדי לכסות חובות
  • כאשר אתם מרגישים דחף להמר שוב לאחר שהפסדתם סכום כסף גבוה

סימנים אלו ועוד יכולים להצביע על התמכרות להימורים. בשל כך, רצוי לשקול את צעדיכם, להחליט כי אתם מעוניינים להתחיל מחדש ולאסוף את השברים – לטובתכם ולטובת המשפחה שלכם.

החלמה הדרגתית

ישנם סימנים רבים באמצעותם ניתן לזהות התמכרות. בין אם מדובר בשינוי במצב הרוח או שמא מדובר בסימנים אחרים, כאשר הם הופכים לברורים יותר ויותר, זהו השלב בו המכור צריך לפנות אל מכורים מחלימים ולבקש סיוע. אנו, המדריכים, האחיות, העובדים הסוציאליים והפסיכותרפיסטים של מרכז הגמילה נלווה אתכם צעד אחר צעד עד להחלמה. וזאת, משום שהאני המאמין שלנו מתבסס על החלמה הדרגתית.

התמכרות לסמים

זה יכול לקרות לכל אחד. אין אדם המחוסן מפני התמכרות לסמים. רבים צורכים סמים ואלכוהול כתוצאה מלחץ חברתי מצד חברים

קרא עוד >

מכורים מחלימים

רובנו חוטאים בהתמכרויות שונות כמו כסיסת ציפורניים. התמכרויות אלה אמנם פוגעות במראה האסתטי שלנו, אך אינן פוגעות בשגרת יומנו או

קרא עוד >

מוסד גמילה מהימורים

ההימורים השתלטו על החיים שלכם? זה הזמן לפנות לאנשי מקצוע! תחושת ההצלחה בהימורים יכולה להביא להימורים מחזוריים ללא יכולת להפסיק

קרא עוד >