התקשרו עכשיו

074-766-13-59

תופעת השימוש בסמים

שימוש בסמים (במיוחד קלים גראס/חשיש) היא תופעה שכיחה מאוד בשנים האחרונות וככזאת היא נראית חברתית ולגיטימית מאוד. אך מהר מאוד מגלים אנשים רבים כי הג’וינט של פעם ב… הופך אט אט להיות כל יום וכל ערב וזה נראה בסדר, “הרי אני לא מפריע לאף אחד”. ולאט לאט זה הופך למשהו שאני מתקשה להסתדר בלעדיו אני צריך את זה בדרך לעבודה ובחזור ואפילו תוך כדי העבודה, באירועים משפחתיים או חברתיים וכן הלאה עד שמגיעים לבסוף לנקודה שבא השימוש בחומר כלשהו הופך להיות הכרחי כמעט בכל רגע נתון וללא החומר לדברים אין משמעות.

כל זה קורה כשלא שמים לב לתמרורי אזהרה בדרך, כל זה קורה כי החיים והאחריות שבהם נראים גדולים מדי, כל זה קורה כשאין כוח להתמודד עם החיים כמו שהם והרשימה עוד ארוכה. נהוג לומר “שהשימוש בסמים הוא פתרון לא נכון לבעיות שלנו” ועם הזמן הפתרון הזה הופך לבעיה בפני עצמה ובמילים פשוטות כך נוצרת התמכרות. התמכרות לסמים פוגעת ומזיקה לא רק במכור עצמו אלה בכל הסביבה הראשונה שלו , כשיש מכור במשפחה כל הבית בסטרס מתמיד וממושך.

ההרס בשימוש בסמים

השימוש בסמים הוא הרסני ביותר שמביא איתו בעיות רפואיות (מחלות ונזקי גוף וכו’) חברתיות ומשפחתיות (חוסר יציבות במערכות יחסים ) חוקיות (הסתבכויות עם החוק) וכלכליות. רבים מהאנשים משתמשים “בשימוש מזדמן” אחת לכמה חודשים או שבועות, אם אתה לא בקטגוריה הזאת והינך משתמש על בסיס קבוע תשאל את עצמך מה יקרה כשהסמים יגמרו, האם זה מפחיד אותך אם כן זה הזמן לייצר שינוי אמיתי בחייך. הרם טלפון ואנו נעזור לך בצורה מקצועית אמפתית ודיסקרטית להיגמל ממה שאתה כל כך רוצה.

התמכרות לסמים קלים

סמים קלים הם כינוי למשפחת הסמים המופקת מצמח הקנביס והם בעלי איכויות וסגולות רפואיות. בשל כך, נוטים לבצע רומנטיזציה לסם

קרא עוד >